Najczęściej kupowane

Ostatnio przeglądane

Producenci

KONGER WĘDKA MEDALIST PRO FEEDER 360/90 Zobacz większe

KONGER WĘDKA MEDALIST PRO FEEDER 360/90

136 007360

Nowy produkt

Medalowa seria zawierająca wszystkie najpopularniejsze modele wędzisk oraz kilka ciekawych propozycji przeznaczonych specjalnie do wędkarstwa morskiego, cieszącego się w kraju coraz większym zainteresowaniem. 

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

157,00 zł brutto

Więcej informacji

Wszystkie kije Medalist zostały skonstruowane
na bazie blanków wykonanych z mat węglowych o podwyższonej gęstości molekularnej. Dzięki tej technologii wędziska Medalist cechuje maksymalna odporność na uszkodzenia i niewielki ciężar. Blanki uzbroiliśmy niezawodnymi przelotkami SiC oraz uchwytem kołowrotka DPS; rękojeści zostały wykończone portugalskim korkiem klasy A lub trwałą pianką Eva o dużej gęstości odpornej na wilgoć i zabrudzenia. Wysokiej jakości komponenty i optymalne ich rozmieszczenie na blanku przełożyły się na niepowtarzalną, szczytową akcję i idealne wyważenie wszystkich wędzisk z serii Medalist.

 

Medalist Pro Feeder. Wzmocniona wersja Feederów Medalist, prawdziwe kije do zadań specjalnych i polowań na najbardziej waleczne okazy białsj ryby w karczach, kamieniach i pośród betonowych umocnień. Gwarantujemy, że posiadają niesamowitą moc, którą nadaliśmy im poprzez zastosowanie maty węglowej o większej gęstości, nadającej wędkom moc i sprężystość najbardziej potrzebną podczas siłowego holu ryby życia z miejsc najeżonych zaczepami.

  • Długość 360   
  • C.W. 90     
  • Waga 340 
  • Dł.Tra. 126  
  • Części 3+3